Długie rzęsy Gliwice

przedłużanie rzęs

piękne i gęste rzęsy Gliwice

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs to jeden z najpopularniejszych w dzisiejszych czasach zabiegów kosmetycznych. Pamiętajmy jednak że zabieg ten wymaga precyzji i pewnej ręki u wykonującej go kosmetyczki. Przed samym wykonaniem podczas rozmowy ustalona zostaje długość, gęstość rzęs oraz ich kształt. W Miracle przedłużanie wykonujemy zarówno metodą 1 do 1 (wyglądającą bardziej naturalnie) jak i metodami objętościowymi (efekt bardzo gęstych rzęs). Metoda 1 do 1, jak sama nazwa wskazuje, polega na przyklejeniu jednej rzęsy sztucznej do naturalnej. Metody objętościowe polegają na przyklejaniu dwóch lub więcej rzęs (tzw. kępek) do jednej rzęsy naturalnej.

Kształt Naszych powinien być dobierany w zależności od kształtu oka – nie zawsze należy kierować się modą (w doborze pomaga stylistka rzęs). Powinna Ona dobrać rzęsy w taki sposób, żeby nadać oku właściwy kształt, charakter, otworzyć je (w przypadku opadającej powieki) albo wyeksponować jego walory. Rzęsy które są dłuższe w zewnętrznej części, utworzą efekt kociego oka; rzęsy dłuższe w środkowej części oka, powiększą je (proste rzęsy stworzą efekt „smutnych oczu”, a mocno podkręcone – efekt „Myszki Miki”).

Rodzaje stylizacji oka:

  • klasyczny,
  • mocne „kocie oko”,
  • „oko otwarte” korygujące opadającą powiekę.

Kosmetyczka powinna pomóc dobrać rzęsy i miejsce ich umiejscowienia. Właśnie tak robimy w Miracle.

Miracle

W Studio Urody Miracle używamy produktów renomowanej firmy Lash Perfect. Są to produkty całkowicie bezpieczne ale tylko wtedy kiedy są zakładane przez wyszkolonego specjalistę. Pamiętajmy że klej nie powinien dotykać skóry, a obszar otaczający oko powinien być dobrze chroniony. Dzięki temu wyeliminujemy podrażnienia oka i skóry. Przez całą procedurę zakładania rzęs oczy są zamknięte a zabieg jest przyjemny.

Należy pamiętać też o okresie życia rzęsy który wynosi 3 miesiące. Po tym czasie nasze naturalne rzęsy zwyczajnie wypadają a wraz z nimi przyklejone rzęsy sztuczne. Oczywiście nie dzieje się to jednocześnie ale może się zdarzyć że pojedyncza rzęsa odpadnie już następnego dnia po zabiegu. Na to nikt nie ma wpływu.

Zapraszamy do Studia Urody Miracle Gliwice po cudne stylizacje!!!

rezerwacja wizyty   lub    tel. 508-407-809

 

FacebookFacebook
FacebookFacebook